Záhady

Na tyto stránky ukládám to, co jsem vytvořil spoluprací mého ducha a těla.

Tedy nezbytnou součinností myšlenky a rukou.

Za drobného přispění citu.

(povětšinou jsou to věci, které mohou být pro vás zajímavé a podněcovat ve vás touhu po tajemnu, anebo možná trochu poodkrýt zákonitosti života kolem vás…)

Milan

֍

Vyrobím vám záhadu na míru

Pokud chcete zažít zkoumání tajemných událostí podobně jako Tom Hanks v šifře, pochopitelně bez mrtvol a střílení, máte možnost. Nemusíte o záhadách, indiciích, tajemných zprávách pouze číst, můžete je sami řešit. Zjistíte a prověříte přitom spoustu informací o vlastím městě, rodině, zálibě… Může to být hodně zajímavý dárek k padesátinám, k plnoletosti nebo třeba i ke svatbě! A věřte, že řešit záhady není tak jednoduché jako číst knížku nebo sledovat film.

Vyrobím vám runový symbol

Zabývám se také runami. Keltským, starogermánským písmem, symbolikou, poselstvím. Mohu vám vytvořit znak, runový symbol, na základě vašeho jména, jména rodiny, obce, spolku. Vyhotovení na papíru, na kůži, na obraze nebo v trojrozměrném provedení ve dřevě či v kovu, eventuálně jako vitráž záleží jen na vašem přání a fantazii.

Vyrobím vám orgonit či pyramidu

Říkají vám něco pojmy „orgonit“, „léčivá síla pyramid“? Také orgonity vám mohu vyrobit. Jak na postavení na stůl, k počítači, tak jako přívěsek na krk. Pyramidy vyrábím rovněž. Neléčím však! Pyramidami je ale možné harmonizovat prostor, osobu či zvíře i událost.

 ֍

Možná se ptáte, proč to všechno dělám. Kvůli penězům? Abych byl slavný?

Rovněž jsem o těchto důvodech přemýšlel.

Nakonec jsem dospěl k formulaci: „Dělám to proto, že chci a můžu.“

Baví mě to dělat, a jedinou limitou je čas, který si na to vyšetřím.

Zvídavé otázky směřujte na mail: sandamilan@eznam.cz, případně na telefon 732 251 721

Milan

֍

 Kousíček z řešení jedné drobné záhady…

 …………..  Karel mimoděk zavrtěl hlavou: Co to může znamenat? „Zalévající Markéta nádherně couvá.“ Tato indicie je teda těžká. Markétu má sestřenice Monika jako dceru. Ale zalévající? A proč by couvala? Co tak nějaká socha? Ale jaká? Hmhmhm.

Všechno se prý má týkat mé osoby…

Ta minulá indicie, o prababičce Růžence jak ji odvezli za války do Německa, ta mi dala taky zabrat, ale tahle je teda těžší.

Z kultury znám Markétu Lazarovou, Faust a Markétka, jiná snad nikdy nikde nebyla. A navíc nevím, že by kdy některá nádherně couvala. Ale já stejně na klasiku moc nejsem, jako rockerovi mi couvající Markéta vůbec nic neříká.

A ani v práci žádnou Markétu nemáme. Jedině snad některá ženská v účtárně. Možná někdy zalévá kytky.

Karel marně přemýšlí. A to už je druhý týden, co s tím nemůže hnout. Pomalu se mu myšlenky rozutíkávají, soustředění je to tam, netečně hledí na kuchyňskou linku…

Zvláštní, jak nádherně couváš, to jsi dříve neuměl… najednou mu mozek tučnou kurzívou zvýrazní písničku z rádia.

Co je to? To jsou přece Citróni. A s nimi to zpívá Konvičková. Markéta!!! Bingo!

Zalévající Markéta. Takže se to týká téhle písničky. K té se budou určitě vztahovat tyhle značky – čísla. Že by řádka a slova? Nebo slova a písmena? To asi ne, tady je dvanáctka. Jo, to budou řádky. Musím mrknout na text té písničky!    …………..

֍

 Několik ukázek hotových realizací

cisla

cvekznak

soukromy-zasobnik-cizich-dojmu

orgo3

orgo2

orgo1

man1


28.9.2016

Papírová pyramida se základnou 12 cm, znakem čo-ku-rej a ametystem ve vrcholu.

Podobnou vám vyrobím na míru.

p4 p3